Secam se svog detinjstva,
tebe od kad za sebe znam,
secam se igranja i carki malih,
o kako je lepo kada nisi sam!
Pamtim svaku poru tvoga lica,
tvoje tople oci i gas,
pamtim tvoje rasirene ruke
onda kada mi je trebao spas.
O kako je predivan osecaj
kada znas da postoji neko,
ko te bezuslovno i tiho voli
i kad si blizu i kad si daleko.
To nekako osecas uvek,
i kad si sam u tmini noci
i kad si srecan i bezbrizan,
tad ne mislis da ce ikada proci.
I ne prolazi nikada...
Ljubav zivi i posle zivota
jedino ona pobedjuje smrt,
zivi u dusama onih sto vole
kao najlepse nebeski vrt.
tebe od kad za sebe znam,
secam se igranja i carki malih,
o kako je lepo kada nisi sam!
Pamtim svaku poru tvoga lica,
tvoje tople oci i gas,
pamtim tvoje rasirene ruke
onda kada mi je trebao spas.
O kako je predivan osecaj
kada znas da postoji neko,
ko te bezuslovno i tiho voli
i kad si blizu i kad si daleko.
To nekako osecas uvek,
i kad si sam u tmini noci
i kad si srecan i bezbrizan,
tad ne mislis da ce ikada proci.
I ne prolazi nikada...
Ljubav zivi i posle zivota
jedino ona pobedjuje smrt,
zivi u dusama onih sto vole
kao najlepse nebeski vrt.