Znam da iz dna duse mrzis
sto jos me svuda ima
u svakoj pesmi, casi vina,
u svakom obrisu dima.
A ti, jos si moja muza,
misli i dalje ka tebi lete,
dok kraj mene su oni
sto na tebe me sete.
I dok u njega gledam
secam se tebe, tebi se divim
i pokusavam da tu mrvu tebe
u njemu na tren ozivim.
A sta ce mi samo taj tren,
koji nestane u pepeo i dim?
Znam da je tvoja losa kopija
ali ne znam kako zivim s tim?
sto jos me svuda ima
u svakoj pesmi, casi vina,
u svakom obrisu dima.
A ti, jos si moja muza,
misli i dalje ka tebi lete,
dok kraj mene su oni
sto na tebe me sete.
I dok u njega gledam
secam se tebe, tebi se divim
i pokusavam da tu mrvu tebe
u njemu na tren ozivim.
A sta ce mi samo taj tren,
koji nestane u pepeo i dim?
Znam da je tvoja losa kopija
ali ne znam kako zivim s tim?
Нема коментара:
Постави коментар