Vredjali smo veru i Boga
odrekli se najblizeg roda
okretali glave od sirotinje
ubijali i mucili zivotije.
Sta smo toliko zgresili?
Kada slavlja pravimo?
U strogom postu i
Novu godinu slavimo?
Slavili smo i bir fest
u vreme letnjeg posta,
sada molimo Gospoda
jer nam je poplava dosta.
Mozda nam nesreca
oci otvori i da slogu
mozda se tada tako
konacno vratimo Bogu.
odrekli se najblizeg roda
okretali glave od sirotinje
ubijali i mucili zivotije.
Sta smo toliko zgresili?
Kada slavlja pravimo?
U strogom postu i
Novu godinu slavimo?
Slavili smo i bir fest
u vreme letnjeg posta,
sada molimo Gospoda
jer nam je poplava dosta.
Mozda nam nesreca
oci otvori i da slogu
mozda se tada tako
konacno vratimo Bogu.
Нема коментара:
Постави коментар