Radujem se jako tebi;
kao Sunce svakom novom danu,
kao zima kad nakon jeseni
doceka prvu slanu.
Trebam tebe silno;
kao duga svoje boje,
kao sto je i barku
jednom trebao Noje.
Cekacu tebe ceznjivo,
i kada nada prestane,
jer ljubav nije trag u pesku
da sa prvim talasom nestane.
kao Sunce svakom novom danu,
kao zima kad nakon jeseni
doceka prvu slanu.
Trebam tebe silno;
kao duga svoje boje,
kao sto je i barku
jednom trebao Noje.
Cekacu tebe ceznjivo,
i kada nada prestane,
jer ljubav nije trag u pesku
da sa prvim talasom nestane.
Нема коментара:
Постави коментар